Haber

Karamollaoğlu’ndan ilginç açıklamalar! ‘Hepsini değiştireceğiz’ diye itiraz etti…

Seçime az bir süre kala HDP merkezli 6’lı tablodan tepki toplayan açıklamalar gelmeye devam ediyor. Son olarak masa ortaklarından Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu ilginç açıklamalarda bulundu.

Seçim çalışmalarını sürdüren Millet İttifakı’nın ortakları projelerini anlatmak yerine yapılanları eleştirmeye devam ediyor.

Cumhurbaşkanlığı, bakanlık ve milletvekilliği sözlerini CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’ndan alan Saadet Partisi, CHP’ye üye oldu. “Dünyanın en iyi işini yapsa bile bu hükümeti eleştiriyoruz”Sloganına hızla adapte oldu.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisinin Konya teşkilatının bir otelde düzenlediği toplantıda 20 yıldır yapılan yatırımları hedef aldı.

VERİLEN HİZMETLERİN YÜZDE 90’ININ ‘ATIK’ OLDUĞUNU SÖYLEDİ

Temel Karamollaoğlu, “Biz yalan söylemeyiz, iftira atmayız” diyerek, şunları söyledi:

Emin olun bugün Türkiye’de yapılan yatırımların yüzde 90’ı israf kapsamına giriyor. Ancak, ulusun kendi ihtiyaçları vardır. Fabrikaya ihtiyacı var. İnşallah Mayıs seçimlerinde iktidara geldiğimizde ve Kılıçdaroğlu cumhurbaşkanı olarak göreve geldiğinde tüm bu politikalar değişecek.

Her ilde en az birkaç tesis daha kurmak istiyoruz. Böylece o ilde doğup büyümüş kişiler kendi yerlerinde iş imkânına kavuşuyor. Hiçbir yerden göç etmeye çalışmazlar.

haberbucak.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu