Haber

Kayseri Kocasinan’dan 3 mahalleye konforlu ulaşım

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Sundukları hizmetlerle vatandaşlara daha konforlu ulaşım imkanı sunduklarını vurgulayan Kayseri Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, ulaşım kalitesini dünya standartlarının bir adım ötesine taşımayı hedeflediklerini söyledi.

Daha konforlu bir Kocasinan için ellerinden geldiğince titiz ve dikkatli çalıştıklarını belirten Önder Çolakbayrakdar, “Kocasinan’da daha geniş ve güvenli bir ulaşım ağı sistemi için gereğini yapıyoruz. Ahievran-Kocasinan Mahallesi kavşağında bulunan, Beceri Caddesi’nden başlayıp Ahievran’a ulaşım sağlayan güzergahı altyapısıyla birlikte yeniledik. Kocasinan’ın her köşesinde, tüm mahallelerimizde yol düzenlemeleri, yeni yol çalışmaları ve bulvar çalışmaları şeklinde ulaşım akslarını şehrin hizmetine sunuyoruz. Bütün çabamız yaşadığımız mahallelerin değerini artırmak, hemşerilerimizin hayatını kolaylaştırmak, insanlarımızı daha keyifli hale getirmek. Şunu özellikle vurgulamak isterim; Vatandaşlarımız için çalışıyor ve hizmet veriyoruz. Yapılan çalışmaların şehrimize ve ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Başkan Çolakbayrakdar, “Daha konforlu bir Kocasinan, daha güzel bir gelecek için çalışmaya, üretmeye ve yenilikler getirmeye devam edeceğiz” diyerek sözlerini tamamladı.

goynucek-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu