Haber

Selahattin Demirtaş ve Özgür Demirtaş kardeş midir? Selahattin Demirtaş ve Özgür Demirtaş akraba mı?

Özgür Demirtaşadlı kişinin iddiaları yalanlayan gönderisinden alıntı selahattin demirtaş , “Neden bu amca evlat gibi olduk? Sen özgürsün diye, ben rehineyim?” ifadelerini kullandı. Sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren ekonomist Özgür Demirtaş ve HDP eski Eş Genel Başkanı selahattin demirtaş İlişkili olduklarına dair iddialar vardı. Peki Selahattin Demirtaş ile Özgür Demirtaş kardeş midir? Selahattin Demirtaş ve Özgür Demirtaş akraba mı?

SELAHATTİN DEMİRTAŞ VE ÖZGÜR DEMİRTAŞ KARDEŞ Mİ?

Selahattin Demirtaş ile Özgür Demirtaş arasında herhangi bir akrabalık bulunmamaktadır. İsim benzerliği nedeniyle yapılan espriler Selahattin Demirtaş ile Özgür Demirtaş kardeş mi? Soruyu gündeme getirdi.

Selahattin Demirtaş, iktisatçı Özgür Demirtaş’la akraba olduğu haberiyle ilgili esprili bir paylaşım yaptı. Selahattin Demirtaş, Özgür Demirtaş’ın tezleri yalanlayan paylaşımını aktararak, “Niye bu hale geldik amca oğul? Madem sen özgürsün, ben rehineyim” dedi. sözlerini kullandı.

Gözlerin çevrildiği Selahattin Demirtaş cephesinden esprili bir paylaşım geldi. Selahattin Demirtaş, Özgür Demirtaş’ın paylaşımından alıntı yaparak, “Amca niye bu hale geldik? Madem sen özgürsün, ben rehineyim” dedi. düşürüldü.

İşte Demirtaş’ın paylaşımı;

harmancikajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu