Haber

Türkiye’nin yerli otomobili TOGG Adıyaman’da

Türkiye’nin yerli otomobili TOGG Adıyaman’da

ADIYAMAN – Türkiye’nin yerli otomobili Togg, şehir tipinin ardından Adıyaman’da vatandaşlarla buluştu.

Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, AK Parti Adıyaman İl Başkanı Emrah Bulucu, AK Parti Milletvekili Adayı Mustafa Alkayış ile birlikte Togg ile şehir turu yaptı. Şehir gezisinin ardından Adıyaman Belediyesi önünde vatandaşlara tanıtıldı. Yoğun ilgi gören Togg aracına binen vatandaşlar, araçla birlikte fotoğraflandı.

Atatürk Bulvarı 400 yataklı Devlet Hastanesi Kavşağı’nda araçla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, “Togg artık Adıyaman’da. türkiye bu iş yapılır tamamen kendi mühendislerimizle yapılmıştır.biz aracı sadece kullandık.gerçekten harika bir dizaynı ,konforu ,müthiş bir sürüş keyfi var.herkese tavsiye ederiz ,eğer olursa dediğim gibi , AK Parti yapacak, Cumhurbaşkanımız yapacak, şehrimize ve ülkemize hayırlı olsun. Evet biz de. Dediğim gibi herkese tavsiye ederiz.”

Daha sonra birer konuşma yapan AK Parti Adıyaman İl Başkanı Emrah Bulucu ve AK Parti Adıyaman Milletvekili Adayı Mustafa Alkayış, “Öncelikle Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyoruz. Gördüğünüz gibi hayal değil. Herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

basyaylaajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu